MEŽA jeb DABAS REIKI. PIEDĀVĀJUMS.

Esmu viens no nedaudzajiem Iļjas Šengelija ezotēriskās skolas “Meža ReiKi” Instruktoriem. Esmu arī Latvijā pirmais Meža ReiKi Meistars.

Arī mana Komandas kolēģe Iveta Zolberga ir Iļjas Šengelija ezotēriskās skolas «Meža ReiKi» Meistare, kas šo praksi apguvusi pilnībā un sekmīgi praktizē.

Manu, Ivetas Zolbergas un citu Meža ReiKi Meistaru skolnieku skaits Latvijā mērāms daudzos desmitos, dažādos Meža ReiKi apguves līmeņos un stadijās. Un tiem, kas nav slinki praksei, šī ReiKi sistēma strādā un kalpo brīnišķīgi.

Piedāvājam to arī apgūt interesentiem, kas vēlas sadzīvot un draudzēties ar Dabu un Stihijām, kas valda uz Zemes un Visumā. Tiem, kas tiešām vēlas draudzēties ar Māmuļu Dabu un izmantot Dabas dziedinošās, pašsaglabāšanās kvalitātes savu tuvāko un sevis dziedināšanai, pilnveidošanai un esamībai emocionālā harmonijā ar Dabu vienmēr un visur – pat pilsētas dinamiskajos apstākļos.

Kas tas, Meža ReiKi, vispār ir?

Tā ir viena no daudzajām ReiKi sistēmām. Šīs sistēmas bāze ir Daba un arī Stihijas, kas, kā zināms, valda Visumā – Visuma pamatenerģijas. Tomēr atšķirība no citām ReiKi sistēmām ir tā, ka Operators (Meža ReiKi) netiek pieslēgts kādiem, lai arī ne tik negatīviem, kanāliem. Vienkārši iniciētajam cilvēkam tiek doti “atslēgvārdiņi” (Spējas), ar kuru palīdzību viņš sevī vai citā cilvēkā aktivizē kādu Dabas vai Stihiju pozitīvo īpašību. Un šī “īpašība” bez īpašas Operatora iejaukšanās paveic to, kas tam nepieciešams.

Daba, kā zināms, iedalās Augu un Dzīvnieku valstīs. Šīs divas Dabas sadaļas ļoti labi prot izmantot Stihiju pozitīvās īpašības. Šis ReiKi nodrošina ne tikai augu un dzīvnieku valstu labās īpašības, bet dod cilvēkam pilnīgu harmoniju arī Stihiju izmantošanā. Par Stihijām lasiet tālāk.

Dabas pozitīvie faktori: krāšņums, pašdziedināšanās, pievilcība, prasme aizsargāties un pašaglabāties, spējas vienmēr būt pozitīvam un pielāgoties jebkurai situācijai.

Ar Meža ReiKi Jūs jutīsieties droši un komfortabli Rīgas Centrāltirgū vai jebkurā citā sociāli negatīvā vietā. Un ne tikai – Jūs pat iemācīsieties jebkuras teritorijas garus, fejas un astrālās būtnes palūgt Jums sasniegt Jūsu mērķus vai nodrošināt drošību, veselību un emocionālo pozitīvu. Apjaust un mijiedarboties ar šīm būtnēm. Jūs varēsiet justies vienlīdz komfortabli gan “pie Dabas krūts”, gan pilsētas steigā un burzmā.

Pirmajā Meža ReiKi pakāpē ir iniciējušies arī “parastie” cilvēki, un ir jau saņemtas publiskas un privātas pateicības – cilvēki paliek harizmātiskāki, emocionāli pozitīvāki, priecīgāki un veselāki. Kāds pāris gados man uzrakstīja pateicību, jo pēc iniciācijas viņiem jāpērk daudz mazāk medikamentu. Arī noskaņojums un veselība uzlabojās. Šādu pozitīvu atsauksmju ir pietiekami daudz. Protams, ne visiem cilvēkiem būs vēlēšanās apgūt visas Meža ReiKi pakāpes. Kaut gan kopumā tās ir pat ļoti vilinošas, it sevišķi profesionāļiem – ezotēriķiem.

Kas ir Meža ReiKi pakāpes?

Apgūt un iniciēties Meža ReiKi pirmajā pakāpē iesaku visiem. Labākajā un ideālajā gadījumā, pirmajās četrās pakāpēs. Jo tad notiek pilnīga saplūšanas ar Dabu un tās iespējām. Tiek apgūta arī prasme mijiedarboties ar Dabas un Stihiju gariem. Un parādās daudzi citi papildu bonusi, lai cilvēks kļūtu par Brīnumdari – Dziednieku – Dabas Magu.

Piektajā Meža ReiKi pakāpē notiek padziļināts darbs ar sevi, sevis sakārtošanu un saviem (arī citu) “iekšējiem tarakāniem” jeb aizspriedumiem un aplamiem uzskatiem zemapziņas līmenī. Salīdzinājumā ar pirmajām četrām Meža ReiKi pakāpēm, šeit notiek intensīvāks darbs ar negatīvām karmiskām slimībām. Tikai šajā gadījumā, pateicoties Meža ReiKi sistēmai, šis milzīgais darbs ar sevi manāmi paātrināsies un aktivizēsies.

No sestās līdz astotajai pakāpei jau sākas Dabas maģija. Profesionāļiem ļoti noderīga. Kaut gan arī “parastie” cilvēki ir apguvuši visas astoņas Meža ReiKi pakāpes un ir ļoti apmierināti, jo pilnībā un efektīvi pārvalda savu dzīvi, veselību un ar sevi notiekošo. Protams, ja neslinko.

Atkāpšos un paskaidrošu, ka pie manis ir iniciējušies vairāki Latvijā pazīstami dziednieki, kas ļoti pat sekmīgi pielieto Meža ReiKi tehnoloģijas praksē. Viņiem ir savi skolnieki, kas arī tikpat sekmīgi pielieto Meža ReiKi.

Iesaku šo ezotērisko novirzienu apgūt arī visiem tiem, kas ir pārliecināti, ka “man ir spējas!” (pie manis daudz šādu cilvēku vēršas pēc padoma.), vēlas kļūt par dziedniekiem, bet nezina, ar ko iesākt. Tas ir ātrākais ceļš, kādu es zinu, lai no “nulles” kļūtu par spēcīgu ekstrasensu un dziednieku. Es ezotērikā orientējos labi un esmu pārliecināts par to.

Ko dod pirmā Meža ReiKi pakāpe?

1. Spēju sevi dziedināt, “ieslēgt” sevī un citos Dabas pašizdziedinošo Spēku.

2. Spēju sevi aizsargāt no dažādiem enerģētiskiem un mentāliem uzbrukumiem. Pat tādiem, par kuru esamību Jūs pat nezināt, bet kuru iedarbība uz Jūsu veselību un ar Jums notiekošo, Jūsu domām atstāj stipri negatīvas sekas. Pazūd iekšējā trauksme un nedrošības sajūta. Pazūd sliktās, nevajadzīgās domas.

3. Spēju būt “gaišam” cilvēkam. Būt labam, komunikablam, patīkamam sarunu biedram un būt pievilcīgam. Palielināt savu harizmu un tajā skaitā seksuālo pievilcību.

4. Iespēju palīdzēt uzlabot veselību, emocionalitāti un enerģētisko un mentālo aizsardzību saviem tuvākajiem.

5. Spēju transformēt iekšējos enerģētiskos saspringumus un informāciju par slimībām pozitīvā enerģijā, kas piedod Spēku.

Kā darbojas Meža ReiKi?

Un tas viss izdarāms (man pašam pat smieklīgi teikt un tālāk rakstīt) ar četru līdz sešu koda vārdu (buramvārdu) izteikšanu savās domās un uzmanības pievēršanu tam iekšējam vai ārējam Objektam, ar ko notiek darbs. Un VISS!!! Nu, bet, kā jau teicu, man arī sākumā tas likās smieklīgi… Līdz sapratu, ka tas ir nopietni. Brīnišķīgi un maģiski.

Principā jebkurš Meža jeb Dabas ReiKi pirmajā pakāpē iniciētais cilvēks var kļūt par labu sevis un savu tuvāko dziednieku! Bet, apgūstot visu Meža jeb Dabas ReiKi programmu, var ļoti spēcīgi attīstīties energoinformatīvā lauka apguvē (garīgi) un kļūt par profesionālu dziednieku.

Neuzskatiet to par lielīšanos. Bet jebkurš, kas apguvis Meža ReiKi visas pakāpes, noteikti ir virs vidējā Latvijas dziednieku profesionalitātes rādītāja. Skaļi teikts, bet tas tā ir. Paskatieties un izanalizējiet tos video, kas ir YouTube, vai izlasiet manus Meža ReiKi metodiskos norādījumus. Es to pat ļoti stipri iesaku arī saviem kolēģiem – dziedniekiem un ekstrasensiem – papētīt Meža jeb Dabas ReiKi un apgūt to. Nu, nemaz nenožēlosiet. Dabas ReiKi apbur ar savu vienkāršību tehniku izpildē un efektivitāti.

Kādas ir Meža jeb Dabas ReiKi stihijas?

Kā jau rakstīju, Meža jeb Dabas ReiKi ir nostādņu sistēma, kuras darbības pamatā ir Dzīves Stihija. Tā ir piektā Stihija, kas apvieno un pamatojas uz četrām Stihijām – Gaisa Stihijas, Zemes Stihijas, Ūdens Stihijas un Uguns Stihijas.

Šī Dzīves Stihija, savukārt, sastāv no divām pamatdaļām – Autotropu (augu) valsts un Heterotropu (dzīvnieku) valsts, kuras apvienojoties veido, tā saucamo, biocenozi un nodrošina harmonisku visu četru Stihiju līdzāspastāvēšanu. Tas, savukārt, izpaužas kā pašsaglabāšanās un pašorganizācija. Tās ir tās komponentes, no kurām viss kustās, aug, eksistē. Tas, no kā ir cēlies mūsu Saprāts. Tas, kas ir šīs objektīvās pasaules neatņemama sastāvdaļa un dzīvas būtnes harmoniskas eksistences etalons.

Augu un dzīvnieku valsts eksistē neatkarīgi no cilvēka. Tas ir objektīvs fenomens. Tie procesi, kas norit objektīvajā realitātē. Tādi, kam piemīt individuālas radošas, pozitīvas īpašības un to kvalitāte. Tas viss ir pazīstams mūsu apziņai un izraisa mūsos specifiskas pozitīvas sajūtas.

Cilvēks, kas dzīvo mežā, un cilvēks, kas dzīvo pilsētā, tie ir divi dažādi cilvēki. Viņi atšķirīgi domā par vienu un to pašu tēmu; viņi operē ar atšķirīgiem parametriem; viņi citādi izjūt vienu un to pašu objektu vai situāciju. Un arī iekšējais emocionālais stāvoklis un domas par vienu un to pašu viņiem atšķiras.

Augu un dzīvnieku valsts pozitīvi ietekmē cilvēka domāšanu. Un ne velti cilvēki cenšas pilsētā iegādāties kādu mājas mīluli vai vismaz kādu ziedu, augu, bet labākajā gadījumā sarūpē sev dārziņu, kur produkcijas pašizmaksa bieži vien pārsniedz pārtikas cenas visdārgākajā supermārketā. Cilvēku zemapziņa “ved” cilvēkus pie Dabas. Nav šaubu, ka daudzas cilvēku intereses slēpjas tieši pie Dabas un saistībā ar Dabu. Un pat mazs mauriņš ir kā atslēga, lai piekļūtu Dabai. Tajā ir visas Dabas pilnības un pozitīvās īpašības.

Kad cilvēks dzīvo pilsētā, viņš eksistē mākslīga vidē, kur saimnieko kolektīvā doma (egregori). Pilsētā cilvēks ir atrauts no Dabas. Plaisa starp Dabu un cilvēku paliek arvien lielāka. Palielinās cilvēku skaits, palielinās arī egregoru skaits un kolektīvās domas ietekme uz cilvēka psihi un ar cilvēku notiekošo. Cilvēks vairs nepieder sev.

Darbs ar Dzīves Stihiju dod šādus efektus

Veselība

Notiek reāla kvalitatīva veselības uzlabošanās. Tas tādēļ, ka Dabā pat pats mazākais organisms ir tendēts sevis veselīgai saglabāšanai. Ar Meža ReiKi palīdzību mēs sinhronizējāmies ar šīm sevis saglabāšanas vibrācijām.

Sociālā dzīve

Nelabvēlīgā egregoriālā stimulācija un ietekme Dabas vidē ir izslēgta. Tur nav narkotiku, cigarešu, alkohola. Saprāta sinhronizācija ar Dzīves Stihiju pārprogrammē iekšējos emocionālos orientierus, un tas notiek diezgan ātri. Katrs jauns kontakts ar Dabas Stihiju turpina iedarbību uz cilvēku arī pēc kontakta ar Dabas Stihiju. Un iegūtā pieredze tiek pozitīvi projicēta uz apkārtējo pasauli, kā arī pozitīvi ietekmē cilvēku pašu.

Ja cilvēks sāk intensīvi kontaktēties ar Dabas Stihiju, tad šī kontaktēšanās noteikti sāk pozitīvi iedarboties arī uz cilvēka tuvāko apkārtni, tuviniekiem. Dabas Stihijas Spēku var izmantot, lai izrautu cilvēku no egregoriālās iedarbības; lai norobežotu cilvēku no destrukcijas; lai palīdzētu cilvēkam sevi sajust un aizsargāties no negatīvās iedarbības, kas nāk no apkārtnes.

Dabas Stihija ir nopietns resurss, ko var izmantot, lai izsargātos no sociuma negatīvās iedarbības. Pat vairāk! Dabas Stihiju var izmantot, lai pozitīvi izmainītu negatīvos procesus, kas notiek sociālajā vidē.

Dabas Stihijas cilvēkos – katrā no mums

Katrā cilvēkā jau no dzimšanas ir Dzīves Stihija. Uzsvēršu – katram no mums, cilvēkiem, iekšā ir visas (Uguns, Ūdens, Zemes, Gaisa) Stihijas. Ideāla, veselīga, labklājīga un radoša cilvēka variantā šīm Stihijām jābūt harmoniskām.

Tomēr situācija ir traka, jo parasti cilvēkā ir viena izteikta bāzes Stihija un sekundāri vēl kāda cita Stihija. Nav visu Stihiju harmonijas. Tas rada Dzīves Stihijas ietekmes nelabvēlīgas sekas. Dažādu Stihiju dominēšana ne pārāk pozitīvi izpaužas cilvēka raksturā, temperamentā, ieradumos, ģērbšanās manierē, veselībā, komunikācijā utt. Un vienas vai divu Stihiju dominēšana var radīt cilvēkam dažādas problēmas.

Problemātiski Stihiju savienojumi:

• “Uguns – Ūdens” ir pamats maniakāli depresīvai psihozei.

• “Zeme – Gaiss” ir pamats maniakālai šizofrēnijai.

Pozitīvi Stihiju savienojumi:

• “Zeme – Ūdens”.

• “Zeme – Uguns”.

• “Uguns – Gaiss ”.

• “Gaiss – Ūdens”.

Tomēr, kā jau minēju, jebkurā gadījumā tikai divu Stihiju dominēšana cilvēkā nav cilvēka būtības etalona variants. Varbūt pieņemams, bet ne ideāls. Tālāk, pastāstīšu nedaudz izvērstāk – raksturošu katras Stihijas plusus un mīnusus.

1. ZEMES STIHIJAS CILVĒKU PSIHOTIPS

Ikdienas stāvoklī Zemes Stihijas cilvēks ir stiprs garā un nosvērts. Viņš ir mierīgs, līdzsvarots un gatavs uzņemties jebkādu nastu. Galvenās rakstura īpašības – patstāvīgums un mērķtiecība. Tāds cilvēks labi zina, kas jādara. Lielākoties šādi cilvēki ir flegmātiķi, kam piemīt spēcīgs iekšējais “Es”. Starp citu, jebkurš sludinātājs vai politiķis nes sevī Zemes Stihiju.

Ja šādam cilvēkam kaut kādu iekšēju vai ārēju iemeslu dēļ ir maz enerģijas vai tā ir bojāta, tad Zemes Stihijas cilvēks paliek pasīvs, ierāvies sevī un nocietinājies. Stresa situācijās “noakmeņojas” un nezina, ko iesākt. Un nonāk neapskaužamās situācijās.

Fizioloģiski Zemes Stihijas cilvēkam parasti ir problēmas ar kauliem, zarnu traktu. Organismā parādās svešķermeņi – akmeņi dažādos orgānos un dažāda veida sabiezējumi, sapampumi.

Zila un dzeltena krāsa šādus cilvēkus padara miegainus, bet rozā krāsa stimulē.

Ja, šāds cilvēks prot uzņemt enerģiju, tad viņš paliek aktīvs, viegli plāno savas darbības un prot vadīt kolektīvus.

Zemes Stihijas cilvēka psihotipa pazīmes

Stingra stāja (mugura), kad cilvēks sēž uz krēsla. Sēžot pie galda, cenšas maksimāli kontrolēt teritoriju. Ir tieksme visu aiztikt, pārlikt, strukturēt un “ieviest savu kārtību”. Vārdus izrunā skaidri, “no krūtīm”, kad balss aiziet uz apakšējam čakrām. Tas tādēļ, ka šādi cilvēki elpo ar vēderu. Maz žestikulē. Roku plaukstas parasti novietotas uz leju un netiek paceltas augstāk par krūtīm. Skatiens vērts uz priekšu. Parasti šādi cilvēki ir ražena auguma un tiem jūtams iekšējais Spēks. Ģērbšanās maniere – stingra.

2. ŪDENS STIHIJAS CILVĒKU PSIHOTIPS

Normālā stāvoklī tāds cilvēks prot ļoti labi un maigi komunicēt ar citiem cilvēkiem un virzīt tos sev vēlamā virzienā. Pat aplam daudz nedomājot, šāds cilvēks ātri atradīs izeju no jebkuras situācijas.

Parasti ar lokanu augumu un stoiciskumu pret jeb ko.

Ja Ūdens Stihijas cilvēkam kaut kādu iekšēju vai ārēju iemeslu dēļ ir maz enerģijas vai tā ir bojāta, tad šis cilvēks paliek nespēcīgs, ar ātri progresējošu spēka zudumu un depresīvu stāvokli.

Ūdens Stihijas cilvēks prot strādāt tikai labos apstākļos un ne uz pilnu slodzi, jo stresa situācijas šāds cilvēks uztver sāpīgāk nekā citi. Kad notiek lieli enerģijas zudumi, Ūdens Stihijas cilvēks var ātri nonākt citu cilvēku ietekmē un viņam rodas vēlēšanās, lai visi viņu liktu mierā. Bieži vien Ūdens Stihijas cilvēki ir neapzināti energovampīri.

Fizioloģiski šādiem cilvēkiem parasti ir problēmas ar asinsriti, reprodukcijas un urīnizvades orgāniem.

Dzeltena un gaiši zila krāsa, šādus cilvēkus, var novest pie norobežošanās.

Ūdens Stihijas cilvēka psihotipa pazīmes

Sēžot ieņem maksimāli ērtu pozu, gurni padoti uz priekšu. Kustības “noapaļotas” un augums “izplūst” pa krēslu. Elpošana reta. Balss piesardzīga un runāt cenšas bez pārtraukuma un maigi. Žestikulācija noapaļota. Apģērbs brīvs. Nepatīk kaklasaites, smokingi, vakarkleitas un cits “oficiālas” apģērbs. Sarunu laikā bieži kavējas atmiņās, pagātnē.

3. UGUNS STIHIJAS CILVĒKU PSIHOTIPS

Normālā enerģētiskā un fizioloģiskā stāvoklī šāds cilvēks ir ar ļoti lielu enerģijas daudzumu. Tomēr nenosvērts, ātri “uzliesmojošs” un ne tik ātri nomierināms. Bieži vien Uguns Stihijas cilvēki ir ļoti tieši un ekspansīvi.

Mērķu sasniegšanā piemīt “cīņas gars” un gatavība pārvarēt šķēršļus. Šādi cilvēki parasti pārstrādājas. Viņi ir labi līderi, kas var “uzvilkt” citus cilvēkus kopējam mērķim. Uguns Stihijas cilvēkiem ir spēja izdzīvot jebkādos apstākļos un dzīves grūtībās.

Ja šādam cilvēkam kaut kādu iekšēju vai ārēju iemeslu dēļ ir maz enerģijas vai tā ir bojāta, tad Uguns Stihijas cilvēks paliek agresīvs un kaitinošs. Tāds var “karstumā” daudz ko nepareizu sev un citiem izdarīt. Vai pretēji – nonīkt un palikt slimīgs.

Fizoloģiski tādi cilvēki ir ar tieksmi uz dažāda veida iekaisuma slimībām.

Sārta krāsa, šādus cilvēkus stimulē. Bet dzeltena vai gaiši zila – nomierina un līdzsvaro.

Uguns Stihijas cilvēka psihotipa pazīmes:

Šādi cilvēki sēž tādā pozā, lai jebkurā brīdī varētu pielēkt stāvus. Kājas sēžot ir izvietotas – viena nedaudz uz priekšu, otra atpakaļ. Šādi cilvēki ir gatavi jebkurā mirklī kaut kur skriet un kaut ko darīt. Elpošana ātra, ar diafragmu un ne pārāk dziļa. Krūšu apjoms palielināts. Runas veids – ar pārtraukumiem. Žesti vērienīgi. Drēbes – sporta vai vieglas un ērtas.

4. GAISA STIHIJAS CILVĒKU PSIHOTIPS

Normālā enerģētiskā stāvoklī Gaisa Stihijas cilvēks ātri “uzkarst” un tikpat ātri norimst. Šādam cilvēkam piemīt visdažādākā ārējā emocionalitāte. Emocijas, kas ātri nomaina viena otru. Gaisa Stihijas cilvēkiem piemīt laba izdoma. Lielākoties šādi cilvēki ir jautri, kustīgi, enerģiski, emocionāli un mīloši parunāt.

Biznesā Gaisa Stihijas cilvēki ir produktīvi (ja darbs vai nodarbe ir viņiem pa prātam). Viņi tīri labi prot pārvarēt savu slikto omu.

Ja šādam cilvēkam kaut kādu iekšēju vai ārēju iemeslu dēļ ir maz enerģijas vai tā ir bojāta, tad Gaisa Stihijas cilvēks paliek haotisks gan savā prātā, gan apkārtējā telpā ap viņu.

Tādēļ fizoloģiski šādi cilvēki ir ar noslieci uz nervu sistēmas saslimšanām.

Pret krāsām Gaisa Stihijas cilvēku gaume ir gandrīz tāda pati kā Uguns Stihijas cilvēkiem – sārta krāsa, šādus cilvēkus stimulē. Bet dzeltena vai gaiši zila – nomierina un līdzsvaro.

Gaisa Stihijas cilvēka psihotipa pazīmes

Sēžot parasti sakrusto kājas, ķermenis saliecies uz priekšu. Kājas nezina, kur “likt”. Žestikulē. Elpošana virspusēja, ar krūšu augšdaļu. Runas veids – ar pārtraukumiem. Runā daudz, ātri un impulsīvi. Rokas cenšas turēt pie sejas. Daudz domā. Drēbes parasti raibas un izceļošas. Patīk sev pievērst uzmanību.

Tātad.

Kā izlasījāt, tad jebkurā Stihijā ir savas labās un ir arī sliktās puses, kuras bieži vien nepatīk arī mums pašiem vai kuras mūsos neapzināti sevi izrāda ne tajā vietā un ne tajā laikā. Pilsētas apstākļos šī negatīvā iespēja palielinās daudzkārt. Reāli, tikai visu četru Dzīves Stihiju harmoniska izmantošana var radīt ideālus apstākļus mūsu veiksmīgai sociālajai dzīvei un stiprai veselībai.

Šādu Dzīves Stihijas harmoniju kopumā mēs, cilvēki, diemžēl izjūtam reti. Reti kad mums ir stāvoklis, kad nedominē neviena mūsu bāzes stāvokļa Stihija un šīs Stihijas negatīvā puse. Un reti kad mēs esam pilnīgā Harmonijā ar Dabu – visām četrām Stihijām. Kad mūsos viss ir Harmonijā un apkārt mums ir Harmonija. Kad arī ar mums notiekošais ir Harmonijā.

Bieži vien šo reāli Dabas doto, dabisko un pareizo cilvēcisko stāvokli mēs saucam par eiforiju. Kaut gan tā nav nekāda eiforija. Tas ir tas stāvoklis, kurš mums “pienākas” jau no dzimšanas un kuru diemžēl mēs esam noglabājuši savas zemapziņas un visdziļākajās dzīlēs.

Dzīves Stihiju harmonija ar Meža ReiKi

Meža ReiKi sistēma ir tendēta tieši uz iepriekš pieminētās Harmonijas izvilšanu no zemapziņas un citiem dziļajiem “pagrabiem” un šīs Harmonijas automātisku lietošanu ikdienā. Dzīves Stihijā visas četras Dabas Stihijas savienojas vienā harmoniskā vienumā, kur nav kādas atsevišķas Stihijas dominances. Šajā harmonijā cilvēkam ir komfortabli, un arī apkārtējiem ir komfortabli. Dažreiz, ja cilvēks līdz šim ir bijis pastiprinātā negatīvā, Stihiju harmonizēšana paliek par nekad neizjustu eiforiju.

Meža jeb Dabas ReiKi sistēmas sākuma uzdevums ir iedot cilvēkam iztrūkstošo Dzīves enerģiju un Dabas Stihiju Harmonijas esamību vietās, kas ir sociāli pārblīvētas – lielās pilsētās, dažādās emocionāli ekstremālās vidēs.

Meža jeb Dabas ReiKi īpatnība ir tā, ka tā nav vienkārši dziednieciska metode, bet ezotēriska prakse, kura var ļoti pozitīvi iespaidot cilvēka visas dzīves sfēras. Un manāmi palielināt saprāta, zemapziņas un citu Smalko ķermeņu iespējas. Varat to saukt par Spējām ar visām no tā izrietošajām ekstrasensoriskām un patīkamām “sekām”.

Meža jeb Dabas ReiKi sistēma – tā ir Dabas enerģijas savienošana ar enerģētiskām plūsmām. Tā aktivizē cilvēka spējas pozitīvi un radoši mijiedarboties ar Dabu. Meža ReiKi sistēmai ir līdzība ar druīdu šamanismu. Tā nav grūti apgūstama, un tehniku pielietošana nav sarežģīta. Sistēma tika radīta 2012 gadā. No sākuma bija tikai trīs pakāpes, bet tagad jau astoņas, un tām ir arī palīgsadaļas. Meža jeb Dabas ReiKi sistēma pastāvīgi tiek pilnveidota un papildināta

Kā notiek “iniciēšana” Meža ReiKi pakāpēs?

Apmācības notiek ar iniciācijām, ko veic Meža jeb Dabas ReiKi Meistars. Pēc ceturtās pakāpes par Meistaru var kļūt jebkurš, kam ir pietiekami daudz spēka un vēlmes mācīties un darīt. Protams, pirms katras iniciācijas Meistars veic pakāpes teorētiskās daļas skaidrojumu un veic kontroltestus, lai pārliecinātos, ka skolnieks ir veicis iniciāciju. Cita veida pakāpju iniciācija vai tikai teorijas un prakses apmācība nenostrādās.

Iniciācija ir informācijas instalācija skolnieka Budhiālajā plānā un dziļākos cilvēka būtības līmeņos – plānos. Tā rezultātā cilvēkam tiek arī izdzēsta destruktīvā informācija, kas bremzē iespēju apgūt šīs zināšanas un iemaņas un bloķē tālāku cilvēka attīstību.

Katra pakāpe papildina iepriekšējo pakāpi un palielina cilvēka iespējas un dievišķo varenību. Katra pakāpe sastāv no vairākām nostādnēm. Katra nostādne ir atsevišķs, komplekss, radošs process, kas tiek “palaists” ar komandas palīdzību, ko cilvēks atkārto savā prātā.

Pēc iniciēšanas, skolnieks var izmantot iniciētās nostādnes gan attiecībā pret sevi, gan attiecībā pret citu cilvēku vai cilvēku grupu. Katrs var kļūt par savu, savu tuvāko un ne tikai tuvāko dziednieku un ekstrasensu.

Kādas pozitīvas pārmaiņas notiek, kad cilvēks ir “iniciēts”?

Šo prakšu darbības jeb “garantijas” laiks – viss iniciētā cilvēka mūžs. Nekādi ārējie apstākļi nevar aktivizēt šo Spēju pazušanu.

Ar katru pakāpi cilvēks arvien vairāk un vairāk atbrīvojas no destruktīvās mentālās un citu Smalko Plānu netīrības, kas glabājas viņa zemapziņā. Un arvien vairāk un vairāk iegūst jaunas iespējas pozitīvi ietekmēt ar sevi notiekošo un apkārtējo pasauli.

Cilvēka iespējas palielinās, jo iniciācijas laikā pazūd iekšējie bloki, kas bloķēja šīs iespējas. Pazūd arī destruktīvie uzskati (“Es to nevaru”, “Man nav lemts”, “Man nav spēju”, “Ne katrs to var”, “Man tas nesanāks”, “Es neesmu mags” u.tml.). Parādās pārliecinātības un radošuma sajūtas. Cilvēks sāk skatīties uz pasauli pozitīvi, konstruktīvi un radoši. Pazūd iekšējais negatīvais un reāli nevajadzīgais dialogs. Cilvēks kļūst par savas dzīves noteicēju. Protams, ja neslinko.

Katra Meža jeb Dabas ReiKi nostādne ir konkrēts “mehānisms”, kas strādā noteiktā Dzīves Stihijas daudzfunkcionālās enerģijas Plūsmas sektorā. Ja cilvēks šajā Plūsmā iekļūst netīšām un neapzināti, tad bieži vien tas noved pie negatīva, jo tiek nekontrolēti izmantota tikai viena enerģijas plūsma no daudzām. Tandēmā ar Meža ReiKi plūsmu Dzīves Stihijas Plūsma ar nostādnēm ieslēdz cilvēka Budhiālo Plānu jeb tā Augstāko “Es”. Šis tandēms norobežo cilvēku no visa liekā, nevajadzīgā un negatīvā un ievirza to paša cilvēka Etalonstāvoklī.

Lai arī atsevišķās nostādņu darbībās ir paredzēts darbs ar “seklākiem” cilvēka Smalkajiem Plāniem (saprāts, zemapziņa, utt.), paliekošas pozitīvas izmaiņas rodas arī cilvēka Budhiālajā Plānā, kur mīt mūsu Augstākais “Es”. Tas nozīmē, ka nostādņu pozitīvajai iedarbībai netraucē cilvēka iekšējie bloki, negatīvie uzskati, karmiskas programmas, negatīvas konstrukcijas un citi, dziļi cilvēka būtībā paslēpušies negatīvi.

Jo vairāk cilvēks pielieto kādu no nostādnēm, jo vairāk tā intergrējas cilvēka Augstākā “Es” līmenī un jo vairāk tā paliek par cilvēka neatņemamu sastāvdaļu, instinktīvu reakciju uz notiekošo sevī un apkārtējā pasaulē. Pozitīvo izmaiņu konstrukcija paliek par cilvēka būtību, aksiomu, kuru uz visiem laikiem pieņēmis viņš pats un apkārtējā pasaule.

Ar nostādņu maģisko spēku Dzīves enerģijas Plūsma iegūst to kvalitāti, kas nodrošina nostādnes programmas izpildi. Un tas noved cilvēku pie noteiktām, pozitīvām izmaiņām. Praktiska un pozitīva ir nostādņu kvalitāte, kas nodrošina cilvēka atslēgšanos no negatīvām programmējušām, sociālajām, masu saziņas līdzekļu un sociuma uzspiestām programmām. No uzvedības un reakcijas stereotipiem. Cilvēks beidz bezmērķīgi un destruktīvi tērēt savu enerģiju un laiku.

Strādājot ar Mentālo Plānu, cilvēks sāk redzēt un apjaust to negatīvo informāciju, kas ir destruktīva pašam cilvēkam. Pat vairāk – zemapziņa automātiski šo negatīvo informāciju atšķeļ no cilvēka. Un tā lieki un nevajadzīgi netraucē cilvēku. Cilvēks nevajadzīgu destrukciju neuzņem vispār un plāno savu dzīvi daudz konstruktīvāk, patērējot daudz mazāk enerģijas un laika nekā parasti.

Nostādņu iedarbībā cilvēks kontrolē savu domāšanu. Iekšējais dialogs – mentālā svārstīšanās nepastāv vispār un palielinās cilvēka pasaules un notiekošā uztveršanas spējas. Saprāts netraucē pats sev. Tā rezultātā sliktās, destruktīvās domas vairs netraucē. Cilvēks produktīvi un bez liekām negatīvām emocijām un domām risina savus ikdienas jautājumus un daudz vieglāk, bez liekām emocijām (nosvērtāk un konstruktīvāk) sasniedz savus mērķus.

Kā Meža ReiKi palīdz profesionāliem ezotēriķiem – ekstrasensiem?

Profesionāļiem, kas zina cilvēka Smalko Plānu uzbūvi un funkcijas, varu paskaidrot, ka Meža jeb Dabas ReiKi iniciācijas rezultātā gūtās Spējas ierakstās cilvēka Budhiālajā plānā un tātad tas ir ļoti labs “depozīts” cilvēka nākamajai reinkarnācijai. Arī nākamajā reinkarnācijā Jūs šīs iemaņas varēsiet lietot. Tiesa gan, pašā sākumā – neapzināti. Bet ar tādām Spējam Jūs piedzimsiet.

Profesionāliem ezotēriķiem šī sistēma ļauj ātri izaugt profesionāli. Šīs prakses nerada saprāta pārslogotību. Prakses pamatā nav tikai Spēka (Uguns Stihijas) tehnikas, kas piespiedu kārtā izmaina telpu, teritoriju, cilvēku. Jo metožu pamatā ir noteikums, ka profesionālis ļauj pašai telpai (Dabai, cilvēka būtībai) brīvi izvēlēties, kā izmainīties, lai notiktu tas, ko profesionālis vēlas, nenodarot citiem cilvēkiem neko ļaunu. Iedarbības rezultātā citi cilvēki izjūt tikai pozitīvismu, un viņiem noteikti ir kāds bonuss. Tādēļ šajās praksēs daudz mazāk sastopama apkārtējās vides un apstākļu pretošanās profesionāļa gribai. Manāmi samazinās profesionāļa darba laiks un ieguldītā enerģija.

Galvenais praktizējošā uzdevums ir iemācīties pastāvīgi būt nostādņu radītajās vibrācijās un mācēt pielietot to daudzveidību atkarībā no tā, kāds rezultāts jāpanāk.

Praktiskais materiāls

Nobeigumā publicēju trīs YouTube saites, kurās esmu apkopojis visu Meža ReiKi pakāpju video. Autora izpildījumā.

Pirmais kanāls būs par Meža ReiKi pirmajām septiņām pakāpēm. Otrais – par astoto Meža ReiKi pakāpi. Šī beidzamā, astotā Meža ReiKi pakāpe ir pat ļoti izteikti maģiska. Šajā pakāpē ir koncentrētas daudzas Dabas maģijas tehnoloģijas. Dabas maģijas iespējas ir fantastiskas. Iesaku kolēģiem – profesionāļiem iedziļināties šo video saturā.

1. Video apraksts pirmajām septiņām Meža ReiKi pakāpēm:

https://www.youtube.com/watch…

2. Video apraksts astotajai Meža ReiKi pakāpei:

https://www.youtube.com/watch…

3. Un šis ir viens no Iļjas Šengelija YouTube kanāliem, kur profesionāļi un arī ezotērikas iesācēji atradīs daudz ko citu interesantu un noderīgu:

https://www.youtube.com/playlist…

Tāpat jebkuram interesantam nosūtīšu Meža ReiKi metodiskos aprakstus un norādījumus. Rakstiet man Facebook Mesenger vai e-pastā – daugavietis@dziednieki.lv. Ja ir vēlēšanās, varat zvanīt man – 20020510.

Labprāt atbildēšu uz Jūsu jautājumiem saistītā ar šo tēmu un ne tikai.

Atgādinu, ka ne mazāk kā es, Meža jeb Dabas ReiKi prakses un apmācības teoriju ir apguvusi arī mana kolēģe – Iveta Zolberga.

Nobeigumā Jums visiem neatkarīgi no tā, vai Jums šis piedāvājums patika vai ne pārāk stipri patika, novēlu Veselību, Labklājību, Prieku, Laimi un pilnīgu Harmoniju ar Māmuļu Dabu, Visumu un Radītāju!

(Autors: Pēteris Lejiņš – Daugavietis)