ENERĢĒTISKIE VAMPĪRI

KĀ EKSPANSĪVI UN PASĪVI TIKT GALĀ AR ENERGOVAMPĪRIEM

Uzreiz paskaidrošu, ka ne katrs energovampīra uzbrukums ir apzināta cilvēka darbība. Var būt arī, ka cilvēks ir ļoti enerģētiski vājš un uzņemt tā saucamo Dzīvības enerģiju zemapziņas līmenī neprot. Vai arī cilvēks ir ļoti enerģētiski netīrs un viņam galvenais enerģētiskais kanāls ir “aizsērējis”.

Manuprāt un no manas pieredzes, uzskatu, ka no divām tālāk publicētajām metodēm labāk izvēlēties ekspansīvo. Liela skāde no tā energovampīram nebūs, bet “atšūt: viņa uzbrukumus Jums izdosies ātrāk.

Ja, satiekot cilvēku vai domājot par viņu, Jums pēkšņi un gandrīz vienmēr sākt zust enerģija, tad esat kļuvis par energovampīra upuri. Uzreiz paskaidrošu, ka ir gan apzināti, gan arī (pārsvarā) neapzināti energovampīri. Šie cilvēki to nedara speciāli, vienkārši viņi neprot uzņemt enerģiju no apkārtējās pasaules pienācīgā daudzumā. Neapzinātos energovampīrus nevajag nosodīt, viņiem labāk vajag iemācīt normāli uzņemt Dabas enerģiju. Jāatzīmē, ka energovampīrisms var būt gan tiešā kontaktā, gan no attāluma.

Ne mazsvarīgi ir tas, ka energovampīrs, it sevišķi tieša kontakta laikā, no sākuma Jūsos izsauc emocijas. Un viņam ir vienalga, vai Jūsu emocijas ir negatīvas vai pozitīvas. Tādēļ pēc sirsnīgas sarunas ar labu draugu, paziņu arī var iestāties energovampīra upurim raksturīgais bezspēks, apātija, depresija. Energovampīra, galvenais ir Jūsu čakru atvēršanās emociju uzplūdu laikā. Tad var “paķert” no Jums, Jūsu čakrām izstaroto enerģijas plūsmu un sākt enerģijas izsūkšanu no Jums. Jāatzīst, ka biežāk energovampīri provocē savos upuros negatīvas emocijas _ tās parasti ir spēcīgākas nekā “sirds sarunas” laikā. Jūsu emocionālo reakciju energovampīri panāk ne tikai ar vārdiem, bet arī ar savu uzvedību, stāju, mīmiku, žestiem, pat neadekvātu apģērbu.

Bet ko darīt energovampīru upuriem? Došu padomu.

CĪŅA AR ENERGOVAMPĪRIEM – EKSPANSĪVĀ METODE
Sākumā paskaidrošu, ka paša energovampīrisma procesa laikā starp vampīru un tā upuri Saules pinuma rajonā abiem procesa dalībniekiem rodas “energocaurule”, pa kuru tad arī tiek nosūkta enerģija. Lai to pārtrauktu:

 1. Dziļi jāieelpo un jāizelpo 2-3 reizes.
 2. Pēdējās izelpas laikā jāiedomājas, ka no Jūsu Adžna čakras (Trešās acs) izšaujas lāzera stars.
  Skaidrojums. Var iedomāties arī kara cirvi, zobenu, garu nazi, šķēres. Izvēlieties paši, kas Jums asociējas ar supergriezošu instrumentu, kas vienmēr ātri un efektīvi kaut ko sadala, pārgriež.
 3. Jāiedomājas, ka šis lāzera stars nogriež starp Jums un energovampīru radušos cauruli. “Grieziens” jāizdara kaut kur pa vidu, starp Jums un energovampīru.
 4. Jāiedomājas, ka Jūs satverat pārgriezto cauruli aiz gala, kurš ir radies vampīra pusē.
 5. Domās šis caurules gals ir “jāiebāž” vampīram atpakaļ. Kaut vai dibenā.

Tādā veidā viņš sāks pumpēt enerģiju pats no sevis un apjuks, jo jauna enerģijas doza klāt nenāks. Uzbrucējam radīsies diskomforts un apjukums. Šo apjukumu varēs ļoti labi manīt pēc vampīra reālās uzvedības. Būs pat smieklīgi gājieni no šī cilvēka puses. Vēl efektīvāk ir tad, kad šo caurules galu iebāž nevis vampīram atpakaļ, bet iedomātai skujkoku segai, kas it kā atrodas zem vampīra kājām.

Pēc 1-2 šādām procedūrām vampīrisms beidzas. Vampīra zemapziņa saprot, ka ar Jums jokot nevar. Turpmāk starp Jums būs normālas attiecības, kas neprasīs spēka izsīkumu Jums. Parasti gan, tādi “apstrādāti” vampīri pēc tam pat vairs necenšas Jūs satikt, jo līdz tam šis cilvēks zemapziņas līmenī meklēja kontaktu ar Jums, ne jau lai draudzētos vai pie Jums piekašķētos, bet lai, radot Jūsos pozitīvas vai negatīvas emocijas, iegūtu galveno cilvēka eksistences nepieciešamību – enerģiju. Nav enerģijas, nav kontaktu.

Vēl, ja jūtat, ka tikai domas par kādu cilvēku mazina Jūsu enerģētisko līmeni, tad tas ir energovampīrisms no attāluma. Arī tādam gadījumam manis ieteiktā metode der. Protams, ka tad jāiedomājas cilvēka-vampīra tēls. Obligāti viņu vizuāli redzēt nav nepieciešams. Būtu labi tikai, ja Jūs apjaustu, kurā debess pusē Jūsu uzbrucējs patlaban atrodas, un Jūs procedūras laikā būtu vērsušies ar seju uz to pusi.

Svarīgi! Tā kā vecākiem cilvēkiem parasti ir maz enerģijas, viņi lielākoties kļūst par energovampīriem. Kļūst kašķīgāki vai raudulīgāki, caur pozitīvam un/vai negatīvām emocijām sāk savu energoieguves procesu. Tādēļ sena tautas gudrība saka, ka mazus bērnus blakus veciem cilvēkiem gulēt likt nedrīkst. Tāpat visiem saprotams, ka veci cilvēki jāciena un pret viņiem jāattiecas ar pacietību. Taču vienu vai divas reizes manis ieteikto procedūru jau var veikt. Jūsu pluss vēl būtu, ja Jūs pats mācētu šo enerģiju vecākiem cilvēkiem dot apzināti. Kā mīlestības un cieņas apliecinājumu.

CĪŅA AR ENERGOVAMPĪRIEM – PASĪVĀ METODE

 1. Ja saprotat, ka energovampīrisma process pret Jums ir sācies, atkal iedomājieties cauruli, kas ir izveidojusies starp Jums un energovampīru.
 2. Dziļi jāieelpo un jāizelpo 2-3 reizes.
 3. Pēdējās izelpas laikā jāiedomājas, ka no Jūsu Adžna čakras (Trešās acs) izšaujas lāzera stars.
 4. Domās pārsviediet enerģētisko cauruli un sadaliet to uz vairākiem cilvēkiem, kas atrodas kaut kur tuvumā.
  Skaidrojums. Enerģētiskās caurules sadalīšana izslēdz enerģijas pieplūdumu energovampīram un cilvēkiem nekas nedraud.
 5. Jācenšas arī pārslēgties uz kādām citām domām. Jebkādam, kas nav saistītas ar energovampīru.

Skaidrojums. Citreiz tikai ar domu neveltīšanu agresijas avotam enerģētiskais vampīrisms nevar notikt. Ja kāds prot mākslīgi palielināt Zemes jeb augšupejošo enerģiju, tad arī tāda metode ir gana laba energovampīra “atšūšanai”.