DABISKO BIORITMU IEVĒROŠANAS TEHNIKA – TENGRI

Sākumā būs teorētiskais pamatojums un skaidrojums, kas ir bioritmi. Un pēc tam arī ļoti noderīgā rituāla apraksts.

Mūsu saprāts, zemapziņa un dvēsele dzīvo atsevišķos cilvēka kā būtnes smalkajos plānos, bet mūsu fiziskais ķermenis – objektīvajā pasaulē. Un tie “likumi”, kas attiecas uz fizisko ķermeni, daudz mazākā mērā attiecas uz manis nosauktajiem cilvēka kā energoinformatīvas būtnes smalko plānu “likumiem”. Lai cik bieži cilvēks neietu uz SPA, kosmētikas saloniem, trenažieru zālēm, frizētavām utt., tas nevar pilnvērtīgi aizvietot mūsu energoinformatīvā ķermeņa higiēnas un pilnveidošanas procesu. Fakts ir arī tas, ka, rūpējoties par mūsu kā būtnes pārējiem ķermeņiem, plāniem, mēs varam iegūt daudz labākus rezultātus arī sava fiziskā ķermeņa apkopšanai. Protams, smalko ķermeņu apkopšanu var uzskatīt par palīginstrumentu fiziskā ķermeņa pilnveidošanai.

Vēlos Jūs iepazīstināt ar tā saucamo Tengri sistēmu. Šī sistēma ļoti palīdzēs cilvēkiem, kas ir enerģētiski novājināti un depresīvi, tiem, kam ir “dzīves izsīkums”. Sistēma ļauj ievērojami palielināt Dzīvības enerģijas pieplūdumu organismā, kvalitatīvi uzlabo cilvēka imunitāti un veselību, dzīvot saskaņā ar Māti Dabu un saņemt to, kas citiem cilvēkiem nav pieejams. Šo sistēmu jau vairāk nekā tūkstoti gadu pielieto Altajā dzīvojoša tautība – Tengri. Sistēmas pamatā ir sauklis “Dzīvot saskaņā ar Dabu un organisma iekšējiem bioritmiem, kas katrā cilvēkā ir arī pakļauti Dabai”. Tieši šo bioritmu neievērošana bieži vien ir pamats depresijai, nervozitātei, dažādām slimībām.

Gan Dabā, gan cilvēkā viss ir pakļauts noteiktam ritmam. Ir četri gadalaiki, kas nekad nemainās vietām, ir dienas ritējums, un nekad Jūs neredzēsiet saullēktu uzreiz pēc norieta. Dabā un cilvēkā viss jau pašā būtībā ir pakļauts noteiktiem ritmiem. Un, ja Daba to arī ievēro, tad cilvēks savas spītības un neizglītotības ietekmē “zāģē zaru, uz kura pats sēž”. Rezultātā rodas slimības, depresija, neveiksmes, emocionālā nelīdzsvarotība un citas nelaimes, ko cilvēka neskartā Dabā Jūs nekad neredzēsiet. Cilvēka fiziskais ķermenis, tā orgāni un sistēmas pakļaujas noteiktiem ritmiem. Cilvēka sirds klauvē noteiktā ritmā, cilvēks ir modrs un pēc tam uznāk miegs. Cilvēka organisms ir sarežģīts komplekss, kurā katra atsevišķa daļa ir pakļauta kopējai darbībai, kārtībai un ritmam. Jebkuras atsevišķas organisma daļas izsišana no dabiskā ritma var sabojāt visu sistēmu (cilvēku).

Tengri sistēmas būtība ir saskaņot cilvēka iekšējos ritmus ar diennakts dabiskajiem ritmiem.

  • Kā zinām, Dabā diennakts kārtība ir nakts – saullēkts – diena – noriets – nakts – saullēkts – diena – noriets… un tā uz riņķi.
  • Otrs Tengri sistēmas būtības aspekts ir siltums – aukstums. Dienā siltāks nekā naktī, ziemā aukstāks nekā vasarā. Gribam to vai negribam, bet mums, cilvēkiem, ir jāiekļaujas šajos ritmos. Nav noslēpums, ka cilvēki, kam ir nakts maiņu darbs, vairāk slimo, jo viņiem iekšēja bioritmu sistēma ir pretēja Dabas ritmiem.
  • Vēl viens bioritms, kam cilvēks ir pakļauts, ir mitruma maiņa.
  • Tengri sistēmā papildus ir iekļauts tāds jēdziens kā “Dabas stihijas”. Rīts, saullēkts, rīta rasa – Ūdens un Gaisa stihijas. Diena, siltums ­– Gaisa un Uguns stihija. Nakts, aukstums – Zemes un Ūdens stihijas.

Un tad, kad mūsu iekšējie ritmi tiek saskaņoti ar visiem iepriekš minētajiem Dabas ritmiem, cilvēka fiziskajam ķermenim nenovēršami parādās nepieredzēts spēks un enerģija ar visām no tā izrietošajām pozitīvajām pārmaiņām veselībā, domāšanā, garastāvoklī, vēlmē un spēkā kaut ko darīt…

Tengri dabisko bioritmu ievērošanas tehnika – rituāls.

Skaidrojumi
Rituāls sastāv no septiņām sadaļām, kuras vēlams izpildīt katru dienu. Trīs sadaļas paredzētas, lai harmonizētu savu fizisko ķermeni, un četras sadaļas nodrošina mūsu harmonizēšanos ar visām Dabas stihijām, kas ir visa dzīvā un pat Visuma pamats. Stihiju raksturīgākās īpašības ir jebkurā Visuma malā. Pielietojot tehniku tikai neilgu laiku, Jūs sajutīsiet jaunas, neatkārtojamas un patīkamas sajūtu izmaiņas.

Padoms
Veicot šos rituālus, mēģiniet koncentrēties uz savām iekšējām sajūtām. Tas nav treniņš trenažieru zālē, kur var trenēties, saprātu ieslēdzot “automātiskā režīmā”. Tā pēc savas būtības ir meditācija, kas iepazīstina Jūs ar jaunām, nekad neizbaudītām sajūtām.

Tengri rituāls

1. Rīts. Jūs tikko pamodāties…
…un vēl guļat gultā. Nekādā gadījumā necentieties uzreiz “izlekt no gultas”. Labāk uzlikt modinātāju, lai tas nozvana minūtes 15 pirms laika, kad jāmostas. Atcerieties, ka Jūsu ķermenis nav robots vai mehānisms. Vienmēr attiecieties pret savu fizisko ķermeni kā pret dzīvu būtni. Nekad necentieties pēc komandas piespiest savu ķermeni automātiski iet mazgāties, automātiski celties augšā, automātiski ģērbties, automātiski ēst utt. Visu dariet ar izjūtām un ar saprātu. Tikai tad Jūsu ķermenis dzīvos pilnvērtīgu dzīvi un atnesīs Jums kā saimniekam daudz patīkamu pārsteigumu. Kad esat pamodušies, arī ķermenim jāsaprot, ka tas ir pamodies, un tam ar visām šūnām ir jāielaiž sevī apkārtējā, objektīvā pasaule. Lai to panāktu, Jums minūtes piecas ar rokām jāglauda savs ķermenis. No sākuma maigi, bet pēc tam arvien pieaugošā intensitātē. Veicot šo rituālu, Jūs sajutīsiet, kā ķermeņa šūnas pakāpeniski un visaptveroši pamostas. Saņemiet baudu, jaunas izjūtas savā ķermenī un priecājieties par iesākušos dienu, jo šai dienai Jūs esat pilnīgi gatavi. Pēc tam vairākas reizes saldi izstiepieties un bez steigas piecelieties no gultas.

2. Kad esat pamodies un piecēlies no gultas…
…var iesākt ar rīta stihijām. Atgādināšu, ka rīta stihiju tandēms sastāv no Ūdens un Gaisa jeb mitruma stihijas. Pieceļoties no gultas, atveriet logu un ielaidiet istabā svaigu gaisu. Izdariet to, pat neskatoties uz to, ka ārā ir sals. Atvēliet šim procesam kaut dažas minūtes. Pēc tam nomazgājieties ar istabas temperatūras ūdeni, kuru jau iepriekšējā diena sagatavojāt šim mazgāšanās procesam. No sākuma nomazgājiet seju, pēc tam rokas un pēc tam visu ķermeni aplejiet ar šo ūdeni. Mazgājieties nesteidzoties, ar sajūtām “piepildiet sevi” ar Ūdens stihiju tā, lai pilnībā, ar visu ķermeni, ar katru ķermeņa šūnu sajustu šo Ūdens stihiju. Sajūtiet, kā Ūdens stihija iekļūst katrā Jūsu ķermeņa šūniņā un kā tās, ūdens aplaimotas, paliek jaunākas, veselākas. Atcerieties, ka cilvēka organisms vairāk nekā 60% sastāv no ūdens. Kontakts ar Ūdens stihiju organismam ir dzīvības un nāves jautājums. Kad esat nomazgājušies, nostājieties taisni, iztaisnojiet plecus, atbrīvojiet ķermeni un veiciet tieši 21 ātru, dziļu ieelpu un izelpu. Pēc tam 21 reizi ar plaukstu palīdzību iešļāciet sev sejā auksto ūdeni. Paskaidroju, ka vislabāk, ja Jūs ūdeni savām rīta procedūrām sagatavosiet jau laikus – vakarā noliksiet uz balkona vai vienkārši caurvējā.

3. Tuvojoties pusdienlaikam…
…Ūdens Stihija atdod vietu siltumam. Tas nozīmē, ka tagad dominē Gaisa un Uguns stihijas un organismam tām jāpielāgojas. Tādēļ atrodiet dažas brīvas minūtes savā darbavietā vai pat sabiedriskajā transportā. Jūsu darbības būs neuzkrītošas. Vairākas reizes dziļi ieelpojiet un izelpojiet. Dariet to maksimāli lēni. Ja apkārtējā situācija Jums ļauj, tad veiciet vieglu galvas masāžu. Ar abu plaukstu pirkstiem veiciet sīkas kustības pa visas galvas virspusi. Tādā veidā Jūs palīdzēsiet savam ķermenim aprast ar Gaisa un Uguns stihijām.

4. Aptuveni no vieniem dienā…
…jāsāk laist sevī Uguns stihiju. Lai to izdarītu, ir jāatrod kāds siltuma, gaismas avots (svece, lampa, saule, degošs pavards, ugunskurs). Jāskatās uz gaismu un atkal 21 reizi dziļi un lēni jāieelpo un jāizelpo. Paralēli izelpai un ieelpai kopumā minūtes piecas ielaidiet gaismu savā kreisajā acī. Jūs sajutīsiet ļoti spēcīgu enerģijas pieplūdumu. Tikai esiet uzmanīgi. Ja skatāties uz sauli, periodiski mirkšķiniet un skatieties uz sauli caur skropstām. Visu šo procesu veiciet ar prieku un sajūtu, ka Jūs un Daba, Jūs un Pasaule esat viens vesels, esat līdzīgi un viens otram vienlīdzīgi piederoši, un labākie draugi.

5. Apmēram pirms sešiem vakarā …
…jāsāk atbrīvoties no Uguns stihijas valdījuma. Jāsāk mijiedarboties ar Zemes stihiju, kas nes nakts vēsuma priekšnojautas. Lai to paveiktu, nepieciešama kāju pēdu aktivizācija, jo tieši caur pēdām cilvēks saņem zemes enerģiju. Tādēļ veiciet vairākus fiziskus vingrinājumus tieši ar pēdu locītavām. Pagroziet, salieciet tās dažādos virzienos. Un pēc tam ar roku pirkstiem labi pamasējiet pašas kāju pēdas.

6. Stundu pirms gulētiešanas …
…nepieciešama neliela, bet intensīva kāju pēdu masāža. Ja iespējams, izejiet ārā un pastaigājiet basām kājām pa zemi. Ja atrodaties iekštelpās, tad pastaigājiet pa grīdu basām kājām vai pa ielu vieglās čībiņās. Tādā veidā Jūsu organisms ielaidīs sevī Zemes stihiju, kas ir nakts iestāšanās vēstnesis. Staigājot basām kājām vai čībiņās, koncentrējieties uz Zemes stihijas enerģijas sajūtām, kas caur pēdām nokļūst Jūsu ķermenī un piepilda visu Jūsu ķermeni ar savu vēsumu. Veicot šo visu procedūru, elpojiet mierīgi un bez dziļām ieelpām un izelpām. Ideāls variants būtu, ja Jūs to veiktu tumsā, bet tas nav obligātais nosacījums.

7. Tieši pirms gulētiešanas …
…noģērbieties un apsēdieties uz uzklātās guļasvietas. Atceraties, kā Jūs no rīta, glaudot ar rokām savu ķermeni, “ieslēdzāt” to gaidāmajai dienai? Tagad Jūsu uzdevums ir, glāstot savu ķermeni ar roku plaukstām, “izslēgt” to miegam. Tikai šoreiz nevis glāstiet savu ķermeni kā no rīta, bet gan ar plaukstām pieskarieties kādai sava ķermeņa daļai, nomieriniet, iemidziniet, apstādiniet to. Pēc tam, noņemiet plaukstu no apstrādātās ķermeņa daļas un pārejiet uz nākamo ķermeņa daļu, lai to arī “nomierinātu”. Parasti viens plaukstas pieskāriens ilgst sekundi vai divas. Kad esat beiguši šo ķermeņa nomierināšanas procedūru, pamasējiet galvaskausa pamatni, vienlaikus sajūtot, kā kaut kur no augšas pienāk vēsa Kosmosa, Visuma enerģija, kas nomierina visas sajūtas Jūsu ķermenī. Tieši pirms aizmigšanas noskaņojiet sevi uz vēsuma un sausuma saņemšanu. Ielieciet programmu, ka šī vēsuma un sausuma sajūta Jūs pavada pirmo nakts pusi. Tāpat ieprogrammējiet arī otro sava miega, nakts daļu. Tikai šoreiz noskaņojiet sevi, ka nakts otrajā pusē Jūs uzņemsiet vēsumu un mitrumu. Vēsums ir ideāls variants labam, kvalitatīvam miegam. Domāju, ka nav daudz jāstāsta, cik grūti gulēt pārkurinātās, karstās telpās. Un pat ja Jums gadās gulēt karstās telpās, pirms miega noskaņojiet sevi uz vēsumu visā organismā. Procedūra sevis iedvesmošanai uz vēsumu tikai no sākuma šķiet grūta, bet Jūsu organisms drīz vien pieradīs pie komfortabla miega apstākļiem un neilgi pēc tam šī procedūra izpildīsies pati, automātiski bez Jūsu sevišķas līdzdalības.

Nobeigums.
Nu, lūk, Jūs esat iepazinušies ar bioritmu ievērošanas 7 rituāliem. Tā kā tā ir “medusmaize” Jūsu ķermenim un apziņai, nepaies nemaz tik ilgs laiks un Jūsu organisms pats pārslēgsies uz Dabas stihiju uzņemšanu. Viss notiks automātiski un zemapziņas līmenī. Jūs pat nobrīnīsities, kā apziņa un rokas pašas no sevis signalizēs, ka jāveic kāds no šiem bioritmu rituāliem. Darīsiet to automātiski un nepiespiesti.

Jūs sāksiet dzīvot saskaņā ar Dabas likumiem! Jūs būsiet Dabas līdzvērtīga sastāvdaļa! Bet Dabai ir viens nerakstīts likums – tā aizsargā sevi gan no slimībām, gan no slikta garastāvokļa un citām nelaimēm, kuras var piemeklēt tikai materiālu, sociumā noslīkušu cilvēku.

Un es nejokoju – nebrīnieties, ka pēkšņi Jūs vairāk sapratīsiet vēja šalkoņu, putnu čivināšanu, negaisu, mākoņu kustību, Jūsu suņa vai kaķa mīmiku vai izsaucienus… un tas ir normāli, jo mēs visi esam Dabas bērni! Tikai daudzi no mums ir “noklīduši”.