ETALONSTĀVOKLIS – IZVEIDE UN PIELIETOŠANA

Zinot, ka nodarbojos ar bioenerģētiku un psiholoģiju, kā arī dažāda veida zīlēšanu un pareģošanu, daudzi interesenti man raksta, lai es izskaidroju kādu no sava amata «noslēpumiem». Bet man nav žēl – lai notiek! Pastāstīšu Jums vienu, bet ļoti labu testa sistēmu, ko lietoju jau vairāk nekā 20 gadus: Testa sistēma «Jā/Nē» – ETALONSTĀVOKLIS.

Etalonstāvoklis – tā ir stabila emocionālā, veselības un fiziskā stāvokļa situācija, kas pamatojas uz individuālām, reālām cilvēka atmiņām un nodrošina psihiskā un enerģētiskā stāvokļa līdzsvaru. Publicēšu atsevišķi šīs “sarunas ar zemapziņu” sīkāku apgūšanas un pielietošanas instrukciju. Par to, kas ar mums notiek, tā zina daudz vairāk nekā mēs paši.

Etalonstāvoklis var tikt pielietots:

 1. Mērķu, nodomu, attiecību ar citiem cilvēkiem u.tml. pašdiagnostikai. Tā ir saruna ar savu Zemapziņu. Lakmusa papīrītis visiem dzīves gadījumiem. Augsta ranga zīlnieks, gaišreģis, kas atrodas paša cilvēka galvā.
 2. Efektīvai enerģētiskajai pašharmonizācijai. Veselības un emocionālā stāvokļa manāmai uzlabošanai.
 3. Diagnostikai, kad ir jānosaka, vai Jums ir kādi energonegatīvi, vai uz Jums kāds nav jau veicis iedarbību, vai Jūs nav ieprogrammējuši, uzlikuši ļauno aci, nolādējumu vai lāstu.
 4. Šī “gaišredzības” metode Jums 100% pareizi pateiks, vai ir vērts sākt kādu jaunu projektu, vai ir vērts sākt kādu jaunu ieceri, vai ir vērts mainīt darbavietu; vai ir vērts draudzēties ar kādu cilvēku, vai ir vērts sākt kopdzīvi ar kādu cilvēku, vai ir vērts pirkt konkrēto preci veikalā (desu, automašīnu, televizoru, medikamentus utt.).

Šī testa sistēma ir nekļūdīga, tikai jāprot vizualizēt. Tomēr tā nekad neatbildēs, par ko nevar darīt vienu vai otru lietu, neapmierinās Jūsu ziņkāri. Tests darbojas pēc sistēmas «Jā/Nē». Tas konkrēti un «strupi» paziņos, piemēram – nelien tur vai nedari to, jo pat, ja Tu sasniegsi kāroto, Tu būsi morāls un materiāls zaudētājs jebkādā gadījumā. Ezotērikā tādas ieceres sauc par Neīstajiem mērķiem. Toties, Etalonstāvoklis nekļūdīgi noteiks, kādi mērķi ir īsteni – tādi, kuri mums dod papildu pozitīvu un gandarījumu par padarīto.

Tātad kritēriji, kas jāievēro, lai “izgatavotu” un efektīvi izmantotu savu Etalonstāvokli:

 1. Jums jāatceras reāls gadījums, situācija, kas atbilst tālāk minētajiem kritērijiem. No cilvēka reālās dzīves. Uzsveru! Atmiņām, kas tiks izmantotas Etalonstāvokļa izgatavošanai, jābūt reālām. Tas nekas, ka no sākuma Jums šīs atmiņas būs tikai vizuālas – kā fotogrāfija vai slaids.
 2. Etalonsituācijā Jums jābūt vienam/vienai. Cilvēki var būt tikai kaut kur fonā.
 3. Atmiņas nedrīkst būt saistītas ar kādu negatīvu, kas pirms tam vai pēc tam noticis Jūsu dzīvē. Piemēram, atceroties šo etalonsituāciju, Jūs to nesaistāt ar to, ka trīs nedēļas pirms tam Jūs slimojāt vai,ka mēnesi pēc tam nomira tuvs radinieks, Jūs atlaida no darba u.tml.
 4. Situācijā, kuru izvēlējaties par Etalonu, Jums jābūt labai veselībai, foršam noskaņojumam, emocionāli stabilam prātam. Eiforija, superemocionāls psihiskais stāvoklis – lai arī pozitīvs, tomēr par Etalonu neder.
 5. Obligāti Etalonsituācijā jābūt arī Jūsu pozitīvajiem nodomiem par nākotni un savam iespējām. Jābūt noskaņojumam “Es varu, es darīšu un man būs!”
 6. Par to, ko esat izvēlējies par Etalonsituāciju, nedrīkst stāstīt nevienam! Pat ļoti tuvam cilvēkam. Tas ir ļoti individuāls “zīlēšanas” instruments.

Iesākumā varbūt tādu situāciju ir grūti iedomāties. Tomēr noteikti, katram tāda dzīvē ir bijusi – pat pēdējam neveiksminiekam. Jo, ja tā nebūtu, dzīve mums neko tādu ne reizi neorganizētu, mēs būtu reāli fiziski miruši. Parasti šādas situācijas atrodamas atmiņās, kad mēs bijām vieni un pie dabas, bet varbūt kādam tas var būt pie klavierēm, pie grāmatas, sociālajā vidē.

Etalonstāvokļa apgūšana

 1. Pirms Etalonstāvokļa apgūšanas iesaku aprakstīt uz papīra visu, ko atceraties par situāciju, jo izvēlējāties par Etalonstāvokli.
 2. Kad esat izvēlējušies situāciju, kas atbilst Etalonsituācijas kritērijiem, pieveriet acis un maksimāli nomieriniet smadzenes. Nedomājiet ne par ko
 3. Vizualizējiet šo situāciju sev priekšā, uz aizvērto acu fona.
 4. Vispirms nedaudz pagaidiet un, Jums par izbrīnu, Etalonstāvoklis sāks apaugt ar vizuālām detaļām.
 5. Etalonstāvoklī Jūs sāksiet atcerēties arī skaņas, Jums parādīsies smakas, smaržas, Jūs pat sāksiet atcerēties Jūsu auras, sava fiziskā ķermeņa sajūtas. Var būt pat tā, ka Jūsu atmiņās parādās pat tādas detaļas, kas nebija tieši Jūsu Etalonsituācijas sākotnēji vizualizētajā slaidā, fotogrāfijā, bet kaut kur malā. Ideālais variants, ja atceraties visu Etalonsituāciju, ar visiem pieciem maņu orgāniem. Bet, dažreiz cilvēki ar “biezāku ādu” atceras tikai vizuālo tēlu, skaņas un smažas, kas toreiz bija. Un tas nemaz netraucē viņiem Etalonstāvokli izmantot. Viņi var to izmantot pat ļoti efektīvi.
 6. Kad Jūs visu piecu maņu orgānu līmenī sāksiet atcerēties šo situāciju maksimāli vairāk, nofiksējiet un labi atcerieties visu piecu maņu orgānu esošo līmeni. Cik spilgts ir vizuālais tēls, cik patīkamas ir smaržas, kā Jūs izjūtat apkārtējo vidi ar savu ķermeni, kā… nofiksējiet visu! Katrai sajūtai pat var iedod savu atzīmi skalā no1 līdz 10 vai 100.
 7. 6. Viss, apsveicu!!! Jums tagad ir savs individuālais supergaišreģis, Jūsu emocionālā stāvokļa uzlabotājs.

Kā “lasīt”, interpretēt Etalonstāvokļa rādītājus
Tātad, lai noteiktu, piemēram, ĪSTENUMU jūsu iecerei strādāt kādā uzņēmumā, Jums jāieiet Etalonstāvoklī un jāiedomājas, jāvizualizē sevi tā, ka jau strādājat izvēlētajā uzņēmumā.

 • Ja Etalonstāvoklī Jūsu sajūtas paliek tās pašas vai paliek vēl patīkamākas, tad Jūs esat izvēlējušies ĪSTENU mērķi un varat droši savu ieceri realizēt.
 • Ja Etalonstāvoklī Jūsu sajūtas paliek sliktākas: vizuālais tēls bālāks vai tumšāks, skaņas griezīgākas, smaržas nepatīkamākas, parādās kopēja trauksmes sajūta, vizuālais tēls sāk pats no sevis pazust u.tt., tad Jūs esat izvēlējušies NEĪSTENU mērķu, kas kopumā neko labu nenesīs. Būs tikai enerģētiski, psiholoģiski un materiāli zaudējumi.

Tādā veidā var testēt savus draugus un paziņas, dažādus pirkumus un daudz ko citu. Jums tikai jāprot iedomāties, ka tas, ko esat iecerējuši, jau ir noticis. Jāvizualizē sevi tādu, kas jau ir izdarījis konkrēto darbību. Ja vēlaties pārbaudīt kāda cilvēka attieksmi pret Jums, Etalonstāvoklī vizualizējiet šo cilvēku tādā statusā, kurā Jums tas nepieciešams.

Sevišķi neticīgajiem iesaku ieiet Etalonstāvoklī un iedomāties sevi, apēdam kaut ko ļoti garšīgu. Jūs redzēsiet, ka Etalonstāvokļa reakcija būs pozitīva. Tas neizmainīsies vai kādas no sajūtām izmainīsies uz labo pusi. Pēc tam atkal ieejiet Etalonstāvoklī un šoreiz iedomājieties savā priekšā sevi, izdzeram ciankāliju. Redzēsiet, sajutīsiet, sadzirdēsiet, saodīsiet, ka Etalonstāvoklis pat ļoti signalizē – nedari tā! Būs lielas, negatīvas izmaiņas maņu orgānu līmenī.

Bet šeit atgādināšu, ka Etalonstāvoklis var signalizēt «nē», izmainot tikai vienu no uztveres kanāliem, tādēļ neiesaku sevi mierināt ar domu, ka “izmainījās jau tikai vizuālais tēls” vai “tikai skaņas palika griezīgākas”, “tikai sāka smakot kaut kas”. Arī viena maņu orgāna uztveres negatīva izmaiņa nozīmē atbildi «NĒ».

Esmu 20 gadu laikā 4 reizes nepaklausījis savam Etalonstāvoklim. Un katrreiz esmu to nožēlojis – iznācis tā, ka «Muļķus pat baznīcā per». Jo, pat ja visobjektīvās pasaules kritēriji, situācijas Jums saka priekšā, ka viss būs OK, bet Etalonstāvoklis paziņo pretējo, tad noteikti pēc tam parādīsies kādi negatīvi apstākļi un Etalonstāvoklim būs izrādījusies taisnība. Tas ir gudrāks un gaišredzīgāks par mūsu saprātu, jo runā mūsu zemapziņas vārdā. Tā ir mūsu Intuīcija, tikai apzināti iedarbināta.

Šai tēmai par Etalonstāvokli būs arī citas daļas. Pastāstīšu, kā ar Etalonstāvokļa palīdzību noteikt karmiskas slimības esamību, kā uzlabot savu veselību un emocionālo fonu. Bet tas pēc tam.

Tagad vēlu visiem Jums Veiksmi un nekļūdīties savu mērķu, plānu un draugu izvēlē. Esmu Jums devis savu personīgo «gaišreģi», izmantojiet to!